Obstacle Partner Trotse partner van de Harbour Run sinds 2022
Sinds 2022 is F&L Powerrental een vaste partner van de Harbour Run in Rotterdam. Ieder jaar zorgen wij ervoor dat deelnemers, supporters en vrijwilligers kunnen rekenen op betrouwbare stroom- en watervoorzieningen tijdens dit unieke obstacle run-evenement in de Rotterdamse haven.
Onze bijdrage gaat verder dan alleen techniek. We sponsoren het waterpunt waar de deelnemers hun energie kunnen bijtanken, voorzien het start- en finishgebied van stroom, én zorgen samen voor muziek bij het nabijgelegen obstakel naast het waterpunt voor extra sfeer en beleving langs het parcours.
Ook binnen ons eigen team leeft de Harbour Run volop. Elk jaar staan er een club collega’s aan de start om zelf de uitdaging aan te gaan. Zo beleven we het evenement niet alleen als partner, maar ook als fanatieke deelnemers.
Waarom wij de Harbour Run sponsoren
Bij F&L Powerrental draait het om energie – letterlijk én figuurlijk. De Harbour Run brengt mensen in beweging, verbindt sport en de Rotterdamse Haven, en laat zien wat samenwerken kan opleveren. Dat past perfect bij ons bedrijfscultuur en hoe wij werken. We zijn er trots op om met onze expertise en middelen bij te dragen aan een veilig, sfeervol en onvergetelijk evenement.